diMEDIA

Stronami internetowymi zajmujemy się od lat. Tworzymy je korzystając z najbardziej zaawansowanych technologii, dzięki czemu są nowoczesne i czytelne. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dobieramy rozwiązania do jego oczekiwań. Zapewniamy opiekę od strony bezpieczeństwa, regularne aktualizacje i stały kontakt z klientem. Od pewnego czasu, w diMEDIA rozwijamy kolejne usługi, takie jak przygotowywanie wykresów, analiza danych czy prowadzenie mediów społecznościowych.

+
0
Linijek kodu
0
Lata w branży
0
%
Skuteczności

NASZE USŁUGI

Strony internetowe

Razem z Tobą zaprojektujemy, opłacimy i stworzymy stronę internetową, o jakiej marzysz. Pozwól nam wykonać webową wizytówkę Twojej firmy!

Hosting

Przenieś Swoją stronę internetową na nasz hosting w atrakcyjnej cenie! Wybierz spośród trzech dostępnych pakietów i ciesz się najlepszej jakości hostingiem!

Wizualizacja danych

Przedstawimy Twoje dane w estetyczny, miły dla oka sposób w postaci wykresów, diagramów, heatmap. Pozwól nam zaopiekować się Twoim zbiorem.

Prowadzenie social mediów

Social Media to potężne źródło informacji, również dla Twoich klientów. Pozwól nam poprowadzić Facebooka, Instagrama czy LinkedIna Twojej firmy!

POSŁUCHAJ TYCH, KTÓRZY JUŻ ZREALIZOWALI Z NAMI SWOJE PROJEKTY

Masz pomysł do zrealizowania?

Zadzwoń po więcej szczegółów!

+48 605 577 775